Дистанційне навчання

З 04.04.2022 року працюємо дистанційно!

У ці лихі часи кожен робить те, що вміє найкраще. Саме тому ми приєднуємось до освітнього фронту, адже знання — це сила 💪 З понеділка, 21 березня, за підтримки UNICEF Ukraine та МОН «Освіторія» запускає прямі ефіри у Всеукраїнському розкладі, які вестимуть найкращі вчителі та видатні українці. ☝️ Для чого? Заради психологічної підтримки, відчуття спільноти, живого спілкування, пояснення тем шкільної програми, відповідей на складні питання. 🚀 Де? На Youtube-каналі Освіторії https://www.youtube.com/c/Освіторія ⚡️ Коли? Щодня за розкладом https://bit.ly/3JsCzde Повний Всеукраїнський розклад із відеоуроками, завданнями, конспектами та ефірами можна подивитись на сайті МОН: https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad.

Про відновлення навчально-виховного процесу. НАКАЗ№ 10 Про відновлення

Дистанційне навчання положення

№ 10 Про дистанційне навчання з 07.02.2022 по 11.02.2022 Жихове наказ

наказ № 33-ОД та протокол № 4 комісії ТЕБ та НС про дистанційне навчання

Організація дистанційного навчання з 31.01.2022 по 06.02.2022наказ

Організація роботи в період карантину з 01.11.2021 року по 21.11.2021 року
Шановні учні, батьки та інші учасники навчально-виховного процесу!

  На привеликий жаль, коронавірусна ситуація в країні змушує нас знову вдатися до дистанційної форми навчання. Головне – це здоровя наших дітей! Ми зі свого боку зобов`язуємося робити все можливе і неможливе для того, щоб НАШІ діти отримали в цей період якісну освіту. Для кожного класу створено вайбер – групи, працюють сторінки в соцмережах, вчителі перебувають на постійному телефонному зв`язку та організовують відеозустрічі на ZOOM, MeeT-платформах, класрумі та Гугл-класі. Долучайтеся!

Шановні батьки!

   На ВАС покладається найбільша відповідальність в цей період! Від ВАС залежить як буде отримувати знання ВАША дитина. Тому просимо: завчасно поповнити рахунки, підключитися до груп та перевірити, чи підключилися ВАШІ діти, особливо молодші школярі; час від часу перевіряти, як працює дитина, а голоне не забувати про санітарно-гігієнічні умови. Контроюйте, щоб ВАША дитина не зловживала перебуванням у мережі та за гаджетом, робіть перерви у навчанні та звичайно, гімнастику для очей та м`язів. Тільки разом ми подолаємо труднощі та допоможемо дітям здобути якісну освіту.

  НАКАЗ № 232 – ОД від 28.10.2021 року УОКМСТ ” Про організацію роботи під час карантину”

НАКАЗ № 29 – ОД від 29.10.2021 року ” Про тимчасове призупинення освітнього процесу в НВК та перехід на дистанційне навчання

Увага!зміни до наказу № 232-ОД

 

Comments are closed.